• 0324 290 23 75

ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak,

Garanti Bankası bünyesinde bulunan ve sitede bilgileri paylaşılmış Türk Lirası hesaplarımızdan herhangi birine yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi/banka kartlarınız ile,

Her türlü kredi kartınıza online peşin ödeme ya da vade farkı tarafınıza ait olmak şartı ile imkan sunulan online taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde ilgili tutar tarafımızca en geç 14 gün içerisinde ilgili bankaya iade edilir. Tarafımızca kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından alıcının hesabına yansıtılmasına ilişkin ortalama süreç 2 ile 3 haftayı bulabilir. Bu süre tamamen banka işlem süreci ile ilgilidir.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Brainbutic Reklam Dan. Eğt. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. en fazla 14 gün içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

TESLİMAT

1) Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri hafta içi saat 16:00’a kadar olan siparişlerde aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Cuma günü saat 15:00’dan sonra ve hafta sonu verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır. Ortalama teslimat süresi 4-5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda tarafınıza bilgi verilecektir.

2) Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

3) Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Mersin merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

4) Firmamız ile iletişime geçerek değişik teslimat şartları konusunda ürün kargo firmasına teslim edilmeden önce görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

ÖDEME-SİPARİŞ TAKİBİ

1) Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

2) Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

3) Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

4) Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

DİĞER HUSUSLAR

1) Sipariş edilen ürünler tarafımızca kargo firmasına tam ve sağlam bir şekilde teslim edilmektedir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü veya paketin açıldığını düşündüğünüz durumlarda, paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

2) Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

3) Eğer kargo firması yetkilisi ile açtığınız paketteki ürün/ürünler hasarlı veya eksik ise hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda urunhasar@orgvitalin.com adresine mail olarak gönderiniz ve +903242902375 numaralı telefona durumu bildiriniz.

4) Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

5) Ürünün siparişte belirtilen teslimat adresine teslim edilememesi durumunda ve kargo firması tarafından bırakılan ihtar notunda yer alan süre içerisinde şubeden ürünün teslim alınmaması durumunda kargo firması tarafından ürün tarafımıza geri gönderilecek olup ücret iadesi yapılırken bu durumdan doğan kargo ücretinden Alıcı yükümlü olacaktır.